Новини

Fendt CORUS 500 Надійний партнер.

  • Agrostructura Official
  • ·
  • 22 Грудня 2023

Fendt CORUS 500 Надійний партнер.

Fendt CORUS 500 Надійний партнер.

Fendt CORUS 500 - на нього можна покластися!

Часові рамки збирання врожаю дедалі зменшуються, вимоги до високоякісної збиральної культури високі. Тому особливо важливо мати партнера, що показує найкращі результати та на якого можна покластися. Саме тут на думку спадає Fendt CORUS 500: він відзначається надійністю, гнучкістю та високою продуктивністю!
Снимок3.JPG 20,6 кБ

Ріжучі апарати

Надійність починається в Fendt CORUS 500 вже спереду. З різальними апаратами FreeFlow та PowerFlow Ви дієте напевно навіть за важких умов та забезпечуєте рівномірну подачу збиральної культури, а також високу пропускну здатність.

Ріжучий апарат FreeFlow

Різальний апарат FreeFlow доступний з робочою шириною від 4,80 м до 7,60 м. Він оснащений різальним брусом Schumacher, що забезпечує видатні 1 254 зрізів за хвилину. Подавальний шнек різального апарата FreeFlow оснащений рухомими пальцями по всій робочій ширині. Вони забезпечують безперервний потік рослинної маси.

Різальний апарат PowerFlow

При робочій ширині від 5,50 м до 6,20 м комбайн Fendt CORUS 500 може оснащуватися також різальним апаратом PowerFlow. Позаду різального бруса Schumacher, який працює з 1 254 зрізами за хвилину, збиральна культура активно та рівномірно подається по конвеєрах PowerFlow до подавального шнека. Каміння потрапляє з конвеєрів назад в поле, що запобігає пошкодженню Вашої машини. Рівномірна подача збиральної культури зменшує втрати та запобігає скупченням на різальному апараті. Таким чином комбайн може довше працювати з максимальною потужністю та підвищеною швидкістю.

Система ножів Schumacher

Завдяки 1 254 зрізам за хвилину стійкі до зносу, розташовані з обох боків леза ножів забезпечують найкращі результати зрізу.

Ви можете розраховувати на видатну якість збиральної культури!

Молотильний апарат комбайна Fendt CORUS 500 відзначається універсальністю та гарантує видатні результати збирання врожаю зернових, ріпаку, зернової кукурудзи та рису, а також оптимальну якість соломи. Саме те, що потрібно фермерам та підрядникам на невеликих площах!

Соломотряс

Висока ефективність відділення є девізом соломотрясів. Довгі соломотряси мають чотири перепади та дуже відкриту й зносостійку конструкцію насамперед в передній зоні. Таким чином забезпечується оптимальне відділення без занадто великого зносу. З 21 см комбайн Fendt CORUS 500 має найвищі перепади з усіх традиційних комбайнів з соломотрясами.

Підготовча дошка

Нова підготовча дошка має модульну конструкцію та може оснащуватися знімними деталями з пластмаси. Вони підвищують універсальність та полегшують очищення під час роботи за важких умов та суттєво при роботі з такими культурами як соя та кукурудза.

Очищення

З молотильного апарата збиральна культура потрапляє в зону потужного очищення. Тут матеріал рівномірно розподіляється по струсній дошці, що рухається у зворотному напрямку, та утворюється шар зерен та лузги. Потужний радіальний вентилятор відділяє обидва шари один від одного. Площа очищення Fendt CORUS 500 становить близько 4,7 м². Спеціально для застосування в районах з високою врожайністю також доступні високопродуктивні решета з електричним управлінням. Навіть в умовах високої пропускної здатності вони працюють ефективно, чисто та з малими втратами зерна. Для запобігання бічного зісковзування матеріалу на схилах в регульованих решетах встановлені високі перегородки. Це запобігає втратам та підвищує потужність решет. Решета дуже просто знімаються для очищення. Завдяки плавній молотильній системі, а також щадному відділенню та очищенню солома найкращим чином підходить для подальшого використання як підстилка або фураж.

Зерновий бункер великого об'єму

Моделі CORUS 518 та 522 оснащені зерновим бункером місткістю 5200 л та швидкістю розвантаження 72 л/с. Модель CORUS 526 має об'єм навіть 6500 л та швидкість 85 л/с. Опційно великий бак доступний також для CORUS 522. Розвантажувальна трубка моделі CORUS дозволяє без проблем наповнювати також високі причепи. Великий об'єм зернових бункерів має переваги: чим менше зупинок Ви робите під час збирання врожаю, тим швидше Ваша цінна збиральна культура опиниться в сухих умовах.

Кабіна

Комфортне робоче місце в приємній атмосфері важливе саме у довгі дні під час стресового періоду збирання врожаю. В новій кабіні комбайна Fendt CORUS 500 Вам буде комфортно. Місце водія зручне, а інтуїтивно зрозумілий та ергономічний підлокітник полегшує роботу.

Комфортний партнер

Fendt CORUS 500 оснащено новою комфортабельною кабіною для захопливих днів збирання врожаю. За допомогою багатофункціонального джойстика можна керувати різними функціями, такими як швидкість, різальний апарат або розвантажувальна труба. Для покращення ергономіки роботи цей джойстик безпосередньо поєднаний з підлокітником. Підбарабанням та решетами також можна керувати безпосередньо з кабіни. Оптимальний огляд забезпечують бортовий комп'ютер та дві опційні камери. Велике панорамне скло та нові робочі фронтальні фари забезпечують найкращий огляд.

панорамне скло

Велике панорамне скло забезпечує найкращий огляд різального апарата та розвантажувальної труби.

Новий інтуїтивно зрозумілий підлокітник

Новий інтуїтивно зрозумілий підлокітник закріплений безпосередньо на сидінні та робить керування комбайном Fendt CORUS 500 особливо комфортним.

Новий пакет освітлення

Новий пакет освітлення робить комбайн Fendt CORUS 500 надійним партнером також в ночі. Таким чином за хороших умов збирати врожай можна навіть вночі.


2021 © ТОВ "АГРОСТРУКТУРА". Всі права захищені.