СЕРВІС

Ми високо цінуємо свою репутацію та клієнтів компанії. Тому якість, оперативність та надійність – головні принципи нашої праці.
 
Обслуговуючий персонал компанії «Агроструктура» — це висококваліфіковані спеціалісти, які завжди в курсі постійно змінюючихся технологій в області ремонту та обслуговування техніки завдяки навчанню на спеціальних курсах та підтриманню кваліфікації в процесі щоденної роботи.
Працівники сервісної служби пропонують:
  • Пуско-налаштувальні роботи;
  • Технічне обслуговування;
  • Гарантійний та післягарантійний ремонт поставленої техніки.
 
Ми також заключаємо договори на обслуговування та ремонт техніки поставленої іншими дилерами. Спеціалісти сервісної служби проводять навчання Вашого персоналу по питанням експлуатації та технічному обслуговуванню Вашої сільськогосподарської техніки.
Всі працівники сервісної служби цілодобова доступні по мобільному телефону в будь який день тижня. В разі необхідності термінового ремонту сервісний автомобіль укомплектований необхідним інструментом та мінімальним складом запасних частин прибуде до Вас у найкоротший термін.
В період проведення польових робіт введено цілодобове чергування інженерів сервісної служби та спеціалістів відділу запасних частин.
Ми не дозволимо Вам довго чекати!
Ми цінуємо Ваш час!

Гарантійне обслуговування
Однією з пріоритетних складових успішної роботи підприємства є надійна техніка. Саме тому гарантійні зобов'язання - найважливіший спосіб підтримки досконалості брендів, що представляються компанією ТОВ «Агроструктура ».
Основне завдання сервісної служби - проведення передпродажної підготовки техніки, передача покупцеві, навчання механізаторів і робітників, забезпечення витратними матеріалами в період гарантійних робіт.
Високий рівень технічних знань і професіоналізму персоналу сервісної служби компанії «Агроструктура» забезпечує високу якість виконуваних робіт.
Гарантійні зобов'язання стосуються всіх виявлених дефектів і поломок, що виникли через неправильне виготовлення або зборки за умови нормального користування.
Всі умови гарантійного обслуговування обов'язково повинні бути прописані в оригінальному гарантійному талоні, акті, договорі будь-якого виробника техніки.
 
Післягарантійне обслуговування
Компанія ТОВ «Агроструктура»так само веде післягарантійне обслуговування техніки, як проданої нами техніки так і техніки яка була придбана Вами у інших компаній. Ми не залишаємо наших клієнтів один на один з проблемою ремонту та обслуговування, а так само придбання всіх матеріалів необхідних для проведення робіт. Ми завжди готові прийти Вам на допомогу в сфері обслуговування Вашої техніки.
Ви можете укласти з нами договору на обслуговування Вашої техніки в післягарантійний період.
Ремонт проводиться в максимально короткі терміни після укладення наших сервісних фахівців і підписання договору.
Наша компанія надає індивідуальний підхід до кожного клієнта.

2021 © ТОВ "АГРОСТРУКТУРА". Всі права захищені.