Техніка виробника Valtra

Колісні трактори Valtra серії T

Коротка інформація

Трактори Valtra серії T продовжують традицію скандинавських тракторів з потужним двигуном AGCO POWER. Оновлена ​​лінійка включає трактори потужністю від 165 до 250 к. с. Трактор Валтра серії T – це чудовий варіант для тих, хто шукає трактор високої потужності для виконання традиційних сільськогосподарських робіт, а також муніципальних і лісогосподарських робіт. У всьому світі серія T визнана відмінною машиною для важких умов експлуатації, яка водночас пропонує найвищий рівень комфорту за тривалої ефективної роботи.

Тягове зусилля і комфорт управління стали ще кращими завдяки унікальній підвісці переднього моста, що постачається як опція.

ТРАКТОР КОЛІСНИЙ

Техніка виробника Valtra

Компанія Valtra виробляє трактори з 1951 року, проте сама компанія була заснована ще в 19-му столітті. В наші дні трактори Valtra представляють собою кульмінацію двох традицій: фінської Valmet і шведської Volvo BM, яка була дочірньою компанією Eskilstuna Mekaniska Werkstad, заснованої Теофроном Мунктеллем в 1832 році. З моменту заснування компанія Valmet постійно розвивалася і зазнала безліч змін, які торкнулися не тільки назви - від Valmet і ValtraValmet до Valtra; також були реалізовані нововведення в продукцію і послуги.

2021 © ТОВ "АГРОСТРУКТУРА". Всі права захищені.